Kompozitní zvětšení prsou

Důležité informace

Anestezie: celková
Délka operace: 1 až 3 hodiny
Hospitalizace: 1 až 2 dny
Běžný režim: po 1 týdnu

Po operaci:

  • sprchování: po 4 dnech
  • kancelářská práce: po 1 týdnu
  • řízení automobilu: po 1 týdnu
  • sport: po 6 až 8 týdnech
  • elastická podprsenka: 8 týdnů / 24h denně

Cena od :

92 000 Kč

Kompozitní zvětšení prsou kombinuje výhody obou metod operace pro získání objemu: užití silikonového prsního implantátu a přenosu vlastního tuku. A tak je možné i u velmi štíhlých pacientek zvětšit prsa s naprosto přirozeným výsledkem. Díky implantátu budou prsa větší i o několik košíčků a pomocí tukové tkáně domodelujeme dekolt přesně podle vašich představ.

Pro koho je vhodné kompozitní zvětšení prsou?

Zvětšení prsou pomocí implantátu v kombinaci s vlastním tukem je velmi efektivní zvláště u žen s velmi slabou vrstvou tuku v podkoží, u kterých se okraj implantátu prokresluje na povrch. Vlastní tuková tkáň je pro pacientku naprosto ideální výplňový materiál. Skryje viditelné okraje implantátu a poprsí působí i s větší velikostí zcela přirozeně. Tato metoda je vhodná i při rekonstrukci prsou nebo pro vyrovnání deformit či asymetrie hrudníku.

Jak probíhá zvětšení prsou pomocí implantátu v kombinaci s vlastním tukem?

Kompozitní zvětšení prsou sestává z několika kroků:

  • liposukce – odsátí malého množství tuku, který bude pročištěn a připraven pro aplikaci do prsou
  • vložení silikonových prsních implantátů – dohodnutou technikou s umístěním nad nebo také pod prsní sval
  • aplikace vlastního tuku – kolem implantátu pro dovyplnění a dorovnání dekoltu

Cena kompozitního zvětšení prsou

Cenu této operace tvoří cena implantátu, cena liposukce a práce plastického chirurga, hospitalizace, kompresní prádlo aj. Závisí proto na všech těchto parametrech a také rozsahu liposukce. Přesnou cenu vaší operace vám sdělím na konzultaci před operací.

Více o cenách kompozitního zvětšení prsou.

Nejčastější

Dotazy

Na co je potřeba myslet před zvětšením prsou kombinací implantátu a vlastního tuku?

Během konzultace zvolíme s ohledem na vaši postavu požadovaný implantát. K dispozici je velký výběr tvarů a velikostí silikonových implantátů, který umožňuje přizpůsobení každé pacientce zcela individuálně. V případě, že se rozhodneme pro doplnění implantátů vlastním tukem, určíme také oblast pro odsátí – liposukci. Již před operací je vhodné zajistit si prostor pro klidnou rekonvalescenci a pomoc v domácnosti po několik dní po operaci.

Je možné získat tuk pro kompozitní zvětšení prsou i u velmi štíhlých žen?

Ano, naprostá většina pacientek má alespoň malé tukové rezervy, které je možno pro lipofilling použít. Nejčastěji se tuk odebírá z boků, břicha či stehen. Pro domodelování poprsí je dostačující cca 100 ml tukové tkáně.

Je potřeba nosit po operaci kompresní prádlo?

Ano, po operaci je nutné nosit jednak kompresní prádlo v místě odsátí tuku, a to po dobu 6 týdnů, ale také zároveň elastickou pooperační podprsenku, a to podle situace alespoň 4 až 6 týdnů.

Fotogalerie

Před a po

Tento obsah pro vás připravujeme

Recenze pacientů

Naprostá spokojenost po operaci víček

Zdroj: Estheticon.cz

K operaci očních víček jsem se odhodlávala dlouho, ale není se čeho bát, MUDr. Inka Třešková je naprostý profesionál. Při zákroku vše vysvětlila. Zákrok nebolel, pouze mírný tlak na oči. Před operací jsem se nemohla ani namalovat z důvodu pokleslých víček, nebyly vidět ani řasy. S výsledkem jsem teď po měsíci od operace naprosto spokojená, výsledek je viditelný. Děkuju.

Jana H.

Lehčí a pohyblivější víčka

Zdroj: Estheticon.cz

Podstoupila jsem zákrok operace horních očních víček z důvodu, že mi převisy překrývaly téměř i řasy. Nyní jsou horní víčka lehčí, pohyblivější. Jsem spokojená.

Libuše

Blefaroplastika u MUDr. Inky Třeškové

Zdroj: Estheticon.cz

Vstřícný přístup všech zaměstnanců, brzký termín vstupní konzultace i operace. S výsledkem blefaroplastiky jsem nyní, po šesti týdnech, velmi spokojená.

Jana T.

Operace očních víček u MUDr. Inky Třeškové

Zdroj: Estheticon.cz

S výsledkem operace jsem velice spokojena, stejně tak s profesionálním přístupem paní primářky a sálové sestry.

Díky pár zákrokům vypadám o 10 let mladší

Zdroj: Estheticon.cz

S paní doktorkou mám jen tu nejlepší zkušenost. Je to moc milá, energická mladá dáma. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a šla na konzultaci k ní. Pak už jsem jinam nechtěla. Cítím se a vypadám!! o deset let mladší. :). Kromě opravy převislých víček mi ještě vyhladila rýhy kolem úst a čárečky nad horním rtem. Nevěřila bych, jaký rozdíl to udělá! Až se na mě čas zase podepíše, ráda se vrátím a doporučuji!! Dámy, pokud Vás něco trápí. Neodkládejte to. Budete pak litovat, že jste nešly dříve, jako já. 🙂 L.

Sjednejte si 

Konzultaci