Kompozitní zvětšení prsou

Důležité informace

Anestezie: celková
Délka operace: 1 až 3 hodiny
Hospitalizace: 1 až 2 dny
Běžný režim: po 1 týdnu

Po operaci:

  • sprchování: po 4 dnech
  • kancelářská práce: po 1 týdnu
  • řízení automobilu: po 1 týdnu
  • sport: po 6 až 8 týdnech
  • elastická podprsenka: 8 týdnů / 24h denně

Cena od :

92 000 Kč

Kompozitní zvětšení prsou kombinuje výhody obou metod operace pro získání objemu: užití silikonového prsního implantátu a přenosu vlastního tuku. A tak je možné i u velmi štíhlých pacientek zvětšit prsa s naprosto přirozeným výsledkem. Díky implantátu budou prsa větší i o několik košíčků a pomocí tukové tkáně domodelujeme dekolt přesně podle vašich představ.

Pro koho je vhodné kompozitní zvětšení prsou?

Zvětšení prsou pomocí implantátu v kombinaci s vlastním tukem je velmi efektivní zvláště u žen s velmi slabou vrstvou tuku v podkoží, u kterých se okraj implantátu prokresluje na povrch. Vlastní tuková tkáň je pro pacientku naprosto ideální výplňový materiál. Skryje viditelné okraje implantátu a poprsí působí i s větší velikostí zcela přirozeně. Tato metoda je vhodná i při rekonstrukci prsou nebo pro vyrovnání deformit či asymetrie hrudníku.

Jak probíhá zvětšení prsou pomocí implantátu v kombinaci s vlastním tukem?

Kompozitní zvětšení prsou sestává z několika kroků:

  • liposukce – odsátí malého množství tuku, který bude pročištěn a připraven pro aplikaci do prsou
  • vložení silikonových prsních implantátů – dohodnutou technikou s umístěním nad nebo také pod prsní sval
  • aplikace vlastního tuku – kolem implantátu pro dovyplnění a dorovnání dekoltu

Cena kompozitního zvětšení prsou

Cenu této operace tvoří cena implantátu, cena liposukce a práce plastického chirurga, hospitalizace, kompresní prádlo aj. Závisí proto na všech těchto parametrech a také rozsahu liposukce. Přesnou cenu vaší operace vám sdělím na konzultaci před operací.

Více o cenách kompozitního zvětšení prsou.

Nejčastější

Dotazy

Na co je potřeba myslet před zvětšením prsou kombinací implantátu a vlastního tuku?

Během konzultace zvolíme s ohledem na vaši postavu požadovaný implantát. K dispozici je velký výběr tvarů a velikostí silikonových implantátů, který umožňuje přizpůsobení každé pacientce zcela individuálně. V případě, že se rozhodneme pro doplnění implantátů vlastním tukem, určíme také oblast pro odsátí – liposukci. Již před operací je vhodné zajistit si prostor pro klidnou rekonvalescenci a pomoc v domácnosti po několik dní po operaci.

Je možné získat tuk pro kompozitní zvětšení prsou i u velmi štíhlých žen?

Ano, naprostá většina pacientek má alespoň malé tukové rezervy, které je možno pro lipofilling použít. Nejčastěji se tuk odebírá z boků, břicha či stehen. Pro domodelování poprsí je dostačující cca 100 ml tukové tkáně.

Je potřeba nosit po operaci kompresní prádlo?

Ano, po operaci je nutné nosit jednak kompresní prádlo v místě odsátí tuku, a to po dobu 6 týdnů, ale také zároveň elastickou pooperační podprsenku, a to podle situace alespoň 4 až 6 týdnů.

Fotogalerie

Před a po

Tento obsah pro vás připravujeme

Recenze pacientů

Blefaroplastika u MUDr. Inky Třeškové

Zdroj: Estheticon.cz

Vstřícný přístup všech zaměstnanců, brzký termín vstupní konzultace i operace. S výsledkem blefaroplastiky jsem nyní, po šesti týdnech, velmi spokojená.

Jana T.

Operace očních víček u MUDr. Inky Třeškové

Zdroj: Estheticon.cz

S výsledkem operace jsem velice spokojena, stejně tak s profesionálním přístupem paní primářky a sálové sestry.

Díky pár zákrokům vypadám o 10 let mladší

Zdroj: Estheticon.cz

S paní doktorkou mám jen tu nejlepší zkušenost. Je to moc milá, energická mladá dáma. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a šla na konzultaci k ní. Pak už jsem jinam nechtěla. Cítím se a vypadám!! o deset let mladší. :). Kromě opravy převislých víček mi ještě vyhladila rýhy kolem úst a čárečky nad horním rtem. Nevěřila bych, jaký rozdíl to udělá! Až se na mě čas zase podepíše, ráda se vrátím a doporučuji!! Dámy, pokud Vás něco trápí. Neodkládejte to. Budete pak litovat, že jste nešly dříve, jako já. 🙂 L.

Sjednejte si 

Konzultaci