Recenze

Velice si vážím spokojenosti mých pacientů a každá recenze mě vždy velmi potěší.

Pro mnoho lidí je cesta ke zlepšení vrozeného nebo během života získaného tělesného nedostatku dlouhá a těžká. Věřím proto, že doporučení mých pacientů pomůže těm, kteří se o své plastické operaci nebo estetickém zákroku ještě nerozhodli.

Pokud máte zákrok již za sebou a chcete se podělit o svou zkušenost, můžete využít níže uvedené formuláře.

Hodnocení a Reference

našich pacientů

Paní Prim. MUDr. Třeškovou Ph.D. doporučuji

Paní Prim. MUDr.Třeškovou Ph.D. doporučuji. Velmi příjemná a vstřícná.
S výsledkem plastiky jsem velice spokojená:-)

Petra K.

Zdroj: Osobní hodnocení

Operace horních a dolních víček – skvělý výsledek

U paní primářky Třeškové jsem byla koncem září na operaci dolních a horních víček. Skvělá komunikace, příjemná, milá lékařka. Zákrok byl bezbolestný, v lokální anestezii. Pooperační průběh v pohodě, bez modřin, jen s menšími otoky. Po týdnu vyndání stehů, vše v pořádku. Jizvy pěkné, měkké, výsledný efekt skvělý. Jsem velmi spokojená a paní primářku doporučuji.

Ludmila H.

Zdroj: Známýlékař.cz

Můj sen o hezkém bříšku se stal skutečností

Sen o hezkém bříšku se stal skutečností po abdominoplastice u paní primářky Třeškové.
Rok po operaci a stále se nemohu vynadívat.
Celý její tým včetně sestřiček a nelékařských pracovníků je úžasný.
Byla jsem velmi spokojená s péčí, které se mi po dobu hospitalizace dostávalo a celou dobu jsem se cítila opravdu báječně.

Lucie B.

Zdroj: Osobní hodnocení

Splněný sen

Paní primářka mi splnila sen. Modelace prsů předčila má očekávání. Děkuji

Soňa V.

Zdroj: Osobní hodnocení

Paní primářka je skvělá

Paní primářka 👍 je opravdu skvělá, splnila mi můj sen. Děkuji 😊

LM.

Zdroj: Estheticon

Vřele doporučuji

Vřele doporučuji. Na plastice jsou nejhodnější sestřičky, skvělí lékaři a úžasná paní primářka. Po operaci se o vás starají úžasně, až neskutečně skvěle. Cítíte se tam tak dobře, že se vám nechce ani domů 🙂

Lýdie

Zdroj: Google

Skvělá doktorka prim. MUDr. Třešková

Paní primářka je nejen skvělá doktorka, ale i skvělý člověk. Mohu ji jen doporučit. Skvělá ženská.

Olga V.

Zdroj: Firmy.cz

Mé nejlepší životní rozhodnutí, mám krásná prsa a větší sebevědomí.

U paní primářky jsem před dvěma týdny podstoupila redukci a modelaci prsou.
Hned na první konzultaci jsem věděla, že paní doktorka je profesionál s velice příjemným vystupováním a okamžitě jsem se rozhodla pro zákrok. Bylo to mé nejlepší životní rozhodnutí, mám krásná prsa a větší sebevědomí.
Mohu jen doporučit.

Šárka K.

Zdroj: Osobní doporučení

Nadmíru spokojená s augmentací prsou

V říjnu 2022 jsem u paní primářky Inky Třeškové podstoupila operaci augmentaci prsou. Se vším od úvodní konzultace, přes operaci a následnou péči jsem byla nadmíru spokojená. Je vidět, že paní primářka je opravdu profesionál a jsem ráda, že jsem se svěřila s touto operací právě do jejích rukou.

Monika O.

Zdroj: Osobní doporučení

Naprostá spokojenost po operaci víček

K operaci očních víček jsem se odhodlávala dlouho, ale není se čeho bát, MUDr. Inka Třešková je naprostý profesionál. Při zákroku vše vysvětlila. Zákrok nebolel, pouze mírný tlak na oči. Před operací jsem se nemohla ani namalovat z důvodu pokleslých víček, nebyly vidět ani řasy. S výsledkem jsem teď po měsíci od operace naprosto spokojená, výsledek je viditelný. Děkuju.

Jana H.

Zdroj: Estheticon.cz

Labioplastika u MUDr. Inky Třeškové – jsem velice spokojená

Paní Prim. MUDr.Třeškovou Ph.D. doporučuji. S výsledkem labioplastiky jsem velice spokojená. Operace proběhla v pořádku. Paní doktorka a sálová sestra jsou úžasné, velice milé a veškeré obavy z operace byly hned pryč.

Iva F.K.

Zdroj: Estheticon.cz

Abdominoplastika u paní Prim. Mudr. Třeškové, Ph.D.

Od prvního okamžiku mne paní primářka přesvědčila svým chováním, úsměvem a profesionalitou, že jsem v těch pravých rukou. Operace břicha proběhla v pořádku a personál se staral skvěle.A výsledek? Mám bříško jako ve dvaceti, jestli jsem kdy vůbec tak ploché měla. Jsem sebevědomá a šťastná, trauma, které jsem měla, je pryč. Ženy, pokud váháte, jděte do toho, stojí to za to.

Radmila F.

Zdroj: Estheticon.cz

Lehčí a pohyblivější víčka

Podstoupila jsem zákrok operace horních očních víček z důvodu, že mi převisy překrývaly téměř i řasy. Nyní jsou horní víčka lehčí, pohyblivější. Jsem spokojená.

Libuše

Zdroj: Estheticon.cz

Blefaroplastika u MUDr. Inky Třeškové

Vstřícný přístup všech zaměstnanců, brzký termín vstupní konzultace i operace. S výsledkem blefaroplastiky jsem nyní, po šesti týdnech, velmi spokojená.

Jana T.

Zdroj: Estheticon.cz

Operace očních víček u MUDr. Inky Třeškové

S výsledkem operace jsem velice spokojena, stejně tak s profesionálním přístupem paní primářky a sálové sestry.

Zdroj: Estheticon.cz

Abdominoplastika od Prim. MUDr. Třeškové

Tímto bych chtěla moc poděkovat, paní Prim. MUDr. Třeškové, která je naprostým profesionálem ve svém oboru, ale co je nejdůležitější, vrátila mi sebevědomí skvěle odvedenou operací, se kterou jsem nadmíru spokojená. Moc jsem se zákroku bála, ale svojí pozitivní náladou mě doslova „nakazila“ a já se nemohla dočkat, až mě bude operovat. Výsledek je perfektní. Ploché břicho, s tenkou jizvou a to vše bez komplikací. I pooperační ošetření a následné kontroly na jedničku. Moc jí děkuji a přeji mnoho spokojených pacientek jako já. Naprosto doporučuji. Je milá, usměvavá a sympatická.

Zdroj: Estheticon.cz

Díky pár zákrokům vypadám o 10 let mladší

S paní doktorkou mám jen tu nejlepší zkušenost. Je to moc milá, energická mladá dáma. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a šla na konzultaci k ní. Pak už jsem jinam nechtěla. Cítím se a vypadám!! o deset let mladší. :). Kromě opravy převislých víček mi ještě vyhladila rýhy kolem úst a čárečky nad horním rtem. Nevěřila bych, jaký rozdíl to udělá! Až se na mě čas zase podepíše, ráda se vrátím a doporučuji!! Dámy, pokud Vás něco trápí. Neodkládejte to. Budete pak litovat, že jste nešly dříve, jako já. 🙂 L.

Zdroj: Estheticon.cz

Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost. Jste-li se zákrokem spokojeni, řekněte to jiným prostřednictvím následujících médií nebo přímo přes náš web:

Podělte se o Vaši zkušenost s operací nebo ošetřením u MUDr. Inky Třeškové na portále Estheticon.
Podělte se o svou zkušenost s MUDr. Inkou Třeškovou na Google.