Recenze

Velice si vážím spokojenosti mých pacientů a každá recenze mě vždy velmi potěší.

Pro mnoho lidí je cesta ke zlepšení vrozeného nebo během života získaného tělesného nedostatku dlouhá a těžká. Věřím proto, že doporučení mých pacientů pomůže těm, kteří se o své plastické operaci nebo estetickém zákroku ještě nerozhodli.

Pokud máte zákrok již za sebou a chcete se podělit o svou zkušenost, můžete využít níže uvedené formuláře.

Hodnocení a Reference

našich pacientů

Nadmíru spokojená s augmentací prsou

V říjnu 2022 jsem u paní primářky Inky Třeškové podstoupila operaci augmentaci prsou. Se vším od úvodní konzultace, přes operaci a následnou péči jsem byla nadmíru spokojená. Je vidět, že paní primářka je opravdu profesionál a jsem ráda, že jsem se svěřila s touto operací právě do jejích rukou.

Monika O.

Zdroj: Osobní doporučení

Naprostá spokojenost po operaci víček

K operaci očních víček jsem se odhodlávala dlouho, ale není se čeho bát, MUDr. Inka Třešková je naprostý profesionál. Při zákroku vše vysvětlila. Zákrok nebolel, pouze mírný tlak na oči. Před operací jsem se nemohla ani namalovat z důvodu pokleslých víček, nebyly vidět ani řasy. S výsledkem jsem teď po měsíci od operace naprosto spokojená, výsledek je viditelný. Děkuju.

Jana H.

Zdroj: Estheticon.cz

Labioplastika u MUDr. Inky Třeškové – jsem velice spokojená

Paní Prim. MUDr.Třeškovou Ph.D. doporučuji. S výsledkem labioplastiky jsem velice spokojená. Operace proběhla v pořádku. Paní doktorka a sálová sestra jsou úžasné, velice milé a veškeré obavy z operace byly hned pryč.

Iva F.K.

Zdroj: Estheticon.cz

Abdominoplastika u paní Prim. Mudr. Třeškové, Ph.D.

Od prvního okamžiku mne paní primářka přesvědčila svým chováním, úsměvem a profesionalitou, že jsem v těch pravých rukou. Operace břicha proběhla v pořádku a personál se staral skvěle.A výsledek? Mám bříško jako ve dvaceti, jestli jsem kdy vůbec tak ploché měla. Jsem sebevědomá a šťastná, trauma, které jsem měla, je pryč. Ženy, pokud váháte, jděte do toho, stojí to za to.

Radmila F.

Zdroj: Estheticon.cz

Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost. Jste-li se zákrokem spokojeni, řekněte to jiným prostřednictvím následujících médií nebo přímo přes náš web:

Podělte se o Vaši zkušenost s operací nebo ošetřením u MUDr. Inky Třeškové na portále Estheticon.
Podělte se o svou zkušenost s MUDr. Inkou Třeškovou na Google.