Zvětšení rtů

Důležité informace

Anestezie: dle zvolené metody
Délka výkonu: 10 minut až 1 hodina
Bez hospitalizace
Běžný režim ihned

Po zvětšení rtů

  • Běžný režim: ihned či do 2 dnů
  • Sport: za 3 dny
  • Otok a modřiny: vymizí do max. 10 dnů
  • Doporučujeme zvýšený důraz na ústní hygienu

Metody zvětšení rtů

  • Kyselinou hyaluronovou
  • Vlastním tukem
  • Silikonovým implantátem PermaLip
  • Chirurgicky

Cena od :

6 000 Kč

Smyslné plné rty – kdo by po takových netoužil. Navíc jsou výrazné rty současným trendem. Pokud byste ráda tuto svou oblast vylepšila, protože vám připadají vaše rty příliš úzké, prázdné či ploché, nabízí se jejich zvětšení. Dočasné řešení pomocí injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové nebo vlastního tuku je velmi jemné, rychlé a efektní. Rozhodnete-li se pro trvalé zvětšení rtů, můžete si vybrat, zda použijeme silikonový implantát PermaLip nebo rty upravíme chirurgicky.

Jaký výsledek mohu očekávat

Zvětšení rtů vám pomůže vymodelovat ideální, smyslné a plné rty, které budou výraznější, ale přesto zcela přirozené. Kromě doplnění objemu můžeme tímto zákrokem odstranit případnou asymetrii a dodat vašim rtům svěžest, která se s přibývajícím věkem ztrácí. Zvětšení rtů lze výborně kombinovat s odstraněním vrásek kolem úst a úpravou povislých koutků úst.

Jak probíhá zvětšení rtů?

Zvětšení rtů výplní na bázi kyseliny hyaluronové – ambulantní zákrok nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Ošetření je téměř bezbolestné, jako lokální anestetikum se používá znecitlivující krém. Kyselina hyaluronová je tělu vlastní, přispívá k regeneraci a hydrataci kůže.

Zvětšení rtů vlastním tukem – lipofillingu předchází odsátí malého množství vlastní tukové tkáně většinou z oblasti břicha. Jedná se o zcela přirozený materiál, tedy jakákoli alergická reakce je takřka vyloučena.

Zvětšení rtů silikonovým implantátem PermaLip – vložení tenkého, měkkého implantátu probíhá dvěma malými řezy v koutcích úst. K uzavření ran se používají samovstřebatelné stehy, které následně není třeba odstraňovat.

Chirurgické zvětšení rtů – operativní zvětšení rtů využívá tkáň v okolí úst. Může proběhnout pomocí několika malých řezů na vnitřní straně rtů, ale také liftingem, tedy odstraněním malého kousku kůže nad horním rtem, nebo jemným řezem v těsné blízkosti nosu.

Cena zvětšení rtů

Cena zvětšení rtů záleží především na zvolené metodě.  Přesnou cenu zákroku vám sdělím na konzultaci.

Více o cenách zákroků

Nejčastější

Dotazy

Jak se chovat ke svým rtům po zvětšení?

Vaše rty budou po zvětšení citlivé, několik dnů se mohou projevovat otoky, modřiny či zarudnutí. Nedoporučuji rty silou masírovat, je naopak vhodné je chladit a nezatěžovat. S fyzickou zátěží a sportem počkejte několik dní v závislosti na provedeném zákroku a konzultaci s lékařkou.

Jak dlouho vydrží výsledek zvětšení rtů?

Jak dlouho je efekt zvětšení rtů patrný, závisí na metodě, pro kterou se rozhodnete. Některé zákroky mají dlouhodobé tedy stálé výsledky (implantát PermaLip a chirurgické zvětšení rtů), jiné je nutné opakovat vícekrát, aby se efekt udržel dlouhodobě (injekční výplně a lipofilling).

Mohou zůstat viditelné jizvy po zvětšení rtů?

U neinvazivních zákroků je pravděpodobnost vzniku jizev naprosto minimální. Místa vpichů po injekci se zpravidla zhojí zcela, nevznikají žádné viditelné jizvy. U chirurgického zákroku jsou řezy umístěny na vnitřní straně rtů, a tedy ani tyto jizvy nejsou po zahojení viditelné.

Fotogalerie

Před a po

Obsah pro vás připravujeme

 

Recenze pacientů

Operace očních víček u MUDr. Inky Třeškové

Oční víčka

Zdroj: Estheticon.cz

S výsledkem operace jsem velice spokojena., stejně tak s profesionálním přístupem paní primářky a sálové sestry.

Díky pár zákrokům vypadám o 10 let mladší

Oční víčka

Zdroj: Estheticon.cz

S paní doktorkou mám jen tu nejlepší zkušenost. Je to moc milá, energická mladá dáma. Jsem ráda, že číst dál

Sjednejte si 

Konzultaci