Korekce asymetrie prsou

Důležité informace

Anestezie: celková
Délka operace: 1,5 až 3 hodiny
Hospitalizace: 1 až 2 dny
Běžný režim: po 1 týdnu

Po operaci:

  • Sprchování: po 4 dnech
  • Kancelářská práce: po 1 týdnu
  • Řízení automobilu: po 1 týdnu
  • Sport: po 6 až 8 týdnech
  • Elastická podprsenka: 8 týdnů / 24h denně

Co vám přinese odstranění asymetrie prsou

  • Harmonické tělesné proporce
  • Sebevědomí

Cena od :

38 000 Kč

Asymetrie prsou se vyskytuje častěji, než si většina lidí myslí. Žádná žena nemá prsa zcela souměrná. Pokud je ale rozdíl ve velikosti či tvaru prsou výrazný, necítí se žena dobře, trpí pocitem méněcennosti, trápí ji stud či dokonce deprese. Mezi příčiny asymetrie patří genetická dispozice, vrozené vady nebo hormonální změny spojené s kojením, nebo také onemocnění prsou či úraz.

Pro koho je operace asymetrie prsou vhodná?

Tento zákrok je určen pro ženy, které mají nesouměrné prsy. Žena musí být pro operaci plnoletá a její zdravotní stav musí být před operací dobrý. V rámci přípravy na operaci absolvuje pacientka nutná předoperační vyšetření. Pokud žena plánuje v budoucnosti těhotenství a kojení, měla by termín plastiky prsou dobře zvážit, případně odsunout na dobu až po porodu nejen z důvodu možného narušení výsledného efektu operace, ale v závislosti na zvoleném postupu i kojení samotného. Během konzultace bude každá pacientka samozřejmě informována o možných rizikách spojených s operací asymetrie prsou.

Jak probíhá operace asymetrie prsou?

Operace asymetrie prsou je vždy zcela individuálním řešením na základě vyšetření pacientky. Existuje několik postupů operace, které vedou k získání symetrických prsou, vždy dle konkrétní indikace:

Po konzultaci zvolíme operační metodu, která je pro vás nejvhodnější. Nejčastěji upravujeme tvar obou prsou vložením silikonových implantátů, modelací či lipomodelací. Výjimečně může být pro dosažení požadovaného vzhledu poprsí operován pouze jeden prs.

Cena odstranění asymetrie prsou

Cena této operace závisí na několika faktorech jako je: metoda operace, rozsah, použití a volba implantátu, délka hospitalizace aj. Přesnou cenu liposukce vám sdělím na konzultaci před operací.

Více o cenách operací.

Nejčastější

Dotazy

Je operace asymetrie prsou bolestivá?

Operace může sestávat z několika různých zákroků a trvat až tři hodiny. Po operaci je nutné se maximálně šetřit, především vůbec nenamáhat horní polovinu těla. Bolest po operaci asymetrie prsou je jako po jiném chirurgickém zákroku nebo zranění subjektivní a lze ji běžnou medikací potlačit. Většina mých pacientek ji popisuje jako dobře zvládnutelnou.

Jak se nejlépe starat o jizvy po operaci asymetrie prsou?

Podle doporučení je možné po kontrole začít s tlakovou masáží jizev: několikrát denně nejlépe s užitím vhodného krému. Jizvy je nutné po dobu několika měsíců chránit před přímým slunečním zářením.

Kdy bude vidět konečný výsledek operace asymetrie prsou?

Prsa se podle typu operace hojí a vyvíjí postupně. Konečný výsledek je možné posoudit až po celkovém zhojení, zpravidla tedy po šesti měsících od zákroku.

Fotogalerie

Před a po

Obsah pro vás připravujeme

Recenze pacientů

Naprostá spokojenost po operaci víček

Zdroj: Estheticon.cz

K operaci očních víček jsem se odhodlávala dlouho, ale není se čeho bát, MUDr. Inka Třešková je naprostý profesionál. Při zákroku vše vysvětlila. Zákrok nebolel, pouze mírný tlak na oči. Před operací jsem se nemohla ani namalovat z důvodu pokleslých víček, nebyly vidět ani řasy. S výsledkem jsem teď po měsíci od operace naprosto spokojená, výsledek je viditelný. Děkuju.

Jana H.

Lehčí a pohyblivější víčka

Zdroj: Estheticon.cz

Podstoupila jsem zákrok operace horních očních víček z důvodu, že mi převisy překrývaly téměř i řasy. Nyní jsou horní víčka lehčí, pohyblivější. Jsem spokojená.

Libuše

Blefaroplastika u MUDr. Inky Třeškové

Zdroj: Estheticon.cz

Vstřícný přístup všech zaměstnanců, brzký termín vstupní konzultace i operace. S výsledkem blefaroplastiky jsem nyní, po šesti týdnech, velmi spokojená.

Jana T.

Operace očních víček u MUDr. Inky Třeškové

Zdroj: Estheticon.cz

S výsledkem operace jsem velice spokojena, stejně tak s profesionálním přístupem paní primářky a sálové sestry.

Díky pár zákrokům vypadám o 10 let mladší

Zdroj: Estheticon.cz

S paní doktorkou mám jen tu nejlepší zkušenost. Je to moc milá, energická mladá dáma. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení a šla na konzultaci k ní. Pak už jsem jinam nechtěla. Cítím se a vypadám!! o deset let mladší. :). Kromě opravy převislých víček mi ještě vyhladila rýhy kolem úst a čárečky nad horním rtem. Nevěřila bych, jaký rozdíl to udělá! Až se na mě čas zase podepíše, ráda se vrátím a doporučuji!! Dámy, pokud Vás něco trápí. Neodkládejte to. Budete pak litovat, že jste nešly dříve, jako já. 🙂 L.

Sjednejte si 

Konzultaci