Paní primářka je nejlepší! Byla jsem u ní před týdnem na modelaci prsou a už teď jsem s výsledkem MAXIMALNĚ SPOKOJENÁ. Přístup velmi profesionální, ale zároveň rychlé, srozumitelné a jasné vysvětlování čehokoliv. Výsledek dokonalý, ještě krásnější, než jsem si mohla představit, a to je to teprve týden od operace. Už teď se cítím skvěle a sebevědomě. Bolest jsem měla mírnou a to asi jen 2 dny. Cena také velmi pěkná. Děkuji moc!
Výsledek modelace prsou ještě krásnější než jsem si představovala
Zdroj: Osobní hodnocení